5 10 0

قیمت دستگاه بدنسازی چندكاره و مشاوره تخصصی خرید

دنبال یه دستگاه بدنسازی چندكاره خوب می گردی؟ فروشگاه آنلاین آتی اسپرت، با ۱۲ سال تجربه، همراه شماست. برای خرید دستگاه بدنسازی چندكاره، هر سوالی داشتی، با ما تماس بگیر. خریدت رو در سریع ترین زمان ممکن، برات ارسال می کنیم. روزهای شنبه تا چهارشنبه، 9 صبح تا 5 عصر و پنجشنبه ها، 9 تا 14 در خدمتیم.

021-22487219 - 09901407010

مشاوره در واتساپ و مشاوره در تلگرام

0 کالا در لیست مقایسه
closecompare.gif
0 کالا در لیست مقایسه
opencompare.gif

66 مدل دستگاه بدنسازی چندكاره

مشاوره تخصصی خرید

021-22487758

09901407020

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

whatsapp-share facebook-share telegram-share

درباره دستگاه بدنسازی چندکاره بیشتر بدانید

دستگاه‌ بدن‌ سازی چندکاره خانگی در باشگاه و خانه برای انجام حرکت‌های متفاوت بدن‌سازی مورداستفاده قرار می‌گیرد. ورزشکار می‌تواند از این دستگاه‌ها در جهت فرم دهی و تقویت عضلات بدن استفاده کند. در حقیقت دستگاه بدن‌سازی چندکاره ترکیبی از چند دستگاه بدن‌سازی با کارکرد مختلف است.
برای انتخاب دستگاهی مناسب با نیازهای شما، لازم است به سایز وزنه‌ها، استقامت دستگاه و گستره‌ی تمرینی دستگاه‌ بدن‌سازی چندکاره دقت کنید. نحوه استفاده از این دستگاه‌ها بسیار راحت است.

 

دستگاه بدنسازی چندکاره خانگی

 

 

دستگاه‌ بدنسازی چندکاره خانگی

دستگاه‌های چندکاره با تک جایگاه مناسب برای استفاده خانگی هستند، چون با توجه به هزینه هم برای ورزشکاران حرفه‌ای مناسب هستند و هم برای ورزشکارانی تازه‌کاری که به بدن‌سازی علاقه‌مند شده‌اند. دستگاه‌های چندکاره خانگی فضای زیادی را اشغال نمی‌کنند و به‌جای استفاده از چند دستگاه جدا می‌توانید تمرین‌های موردنظر خود را با یک دستگاه انجام دهید.

 

دستگاه‌ بدن سازی چندکاره باشگاهی

این دستگاه‌ها با دو یا چند جایگاه برای استفاده چند نفر در یک‌زمان در نظر گرفته‌شده‌اند. این نوع دستگاه‌ها معمولاً فضای بیشتری اشغال می‌کنند اما می‌توانند هم‌زمان کار چندین دستگاه را انجام دهند.

 

تفاوت دستگاه بدن‌سازی چندکاره خانگی و باشگاهی

معمولاً دستگاه‌های باشگاهی جایگاه تمرین بیشتری دارند و ازنظر به‌کارگیری وزنه محدودیتی ندارند. دستگاه‌های خانگی معمولاً ازلحاظ دامنه حرکت و مقدار وزنه محدودتر هستند. ممکن است از دستگاه‌های باشگاهی برای باشگاه‌های خانگی که در مجتمع‌های مسکونی راه‌اندازی شده استفاده شود اما کم پیش می‌آید که از دستگاه‌های خانگی در باشگاه‌های عمومی استفاده کنند، چون با توجه به استفاده مداوم و سنگین از عمر دستگاه به‌سرعت کم می‌شود و امکان آسیب به ورزشکار و دستگاه نیز وجود دارد.

 

7 مزیت استفاده از دستگاه بدن‌سازی چندکاره

1- دستگاه‌ بدنسازی چندکاره خانگی استاندارد کاملاً برای ورزشکار ایمن است و نیازی به حضور مداوم مربی ندارید. با توجه به این ویژگی، این دستگاه برای استفاده در منزل کاملاً مناسب است.


2- با توجه به جایگاه‌های تمرین هر دستگاه‌ بدنسازی چندکاره خانگی می‌توانید تعداد زیادی از تمرینات را با این وسیله انجام دهید و همچنین می‌توانید اجزای جدیدی را برای تمرینات جدید به دستگاهتان اضافه کنید. این دستگاه برای افراد مبتدی که تمایل دارند تمرینات بدن‌سازی انجام دهند گزینه مناسبی است.


3- با توجه به هزینه‌های عضویت در یک باشگاه مدرن و استاندارد، می‌توان گفت که خرید دستگاه بدن‌سازی چندکاره در طول زمان به‌صرفه‌تر است.


4- محدودیت زمانی ندارید و می‌توانید در وقت صرفه‌جویی کنید. اگر از این دستگاه در منزل استفاده می‌کنید به‌راحتی می‌توانید زمان خود را در هر ساعت از شبانه‌روز برای انجام ورزش تنظیم کنید و همچنین نیاز نیست برای استفاده از دستگاه منتظر بمایند.


5- همان‌طور که می‌دانید در باشگاه دستگاه‌ها توسط افراد زیادی به‌صورت مداوم استفاده می‌شود و شما با خرید دستگاه چندکاره برای منزل خیالتان از بابت مسائل بهداشتی راحت‌تر می‌شود چون تعداد محدودی از این دستگاه استفاده می‌کنند.


6- در حقیقت این دستگاه صورت فشرده‌شده چند دستگاه مجزاست و خرید دستگاه بدن‌سازی چندکاره به شما این امکان را می‌دهد تا در فضای محدود تمرینات بیشتری انجام دهید.


7- این دستگاه‌ها می‌توانند به‌عنوان مکمل تمریناتی که در فضای باز انجام می‌دهید باشند. می‌توانید بعد از انجام پیاده‌روی، دویدن و دوچرخه‌سواری تمرینات تکمیلی را با این دستگاه در خانه انجام دهید.

 

احتیاط کنید!


-به بیماران قلبی عروقی، فشارخونی، افراد باسابقه سکته مغزی و افراد با سن بالا توصیه نمی‌شود.
 

-متناسب نبودن وزنه باقدرت ورزشکار باعث آسیب‌های عضلانی و اسکلتی می‌شود.


-حتماً قبل از تمرین با دستگاه‌های قدرتی با یک مربی مجرب مشورت کنید.


-در اولین جلسه کار با دستگاه را از یک مربی یاد بگیرید و تمرین خود را با وزنه‌های سبک آغاز کنید.


-اگر از نوع خانگی آن استفاده می‌کنید مراقب باشید کودکانتان با دستگاه بازی نکنند.

 

خرید دستگاه بدنسازی چندکاره خانگی

 

ورزش با دستگاه‌ بدنسازی چندکاره خانگی

برای تقویت یک عضله نیاز دارید که آن عضله را تا حد آستانه تمرین دهید. در تمرینات فانکشنال عضله‌های شما به‌صورت هماهنگ به‌عنوان یک واحد با یکدیگر عمل می‌کنند پس باید به این تمرینات به‌عنوان حرکات کلی نگاه کنید چون به یک عضله اختصاص ندارد. دستگاه‌هایی که با آن می‌توانید این تمرینات را انجام دهید دارای دو ستون کابل با دسته وزنه‌های جداگانه هستند و قابلیت تنظیم ارتفاع دارند. بعضی از دستگاه‌ها نیمکت‌های بدن‌سازی هم دارند.


ماشین‌های اهرمی دستگاه‌های ترکیبی هستند که دارای وزنه ثابت نیستند اما در عوض ورزشکار می‌تواند وزنه‌های صفحه را بر روی نگه‌دارنده‌های وزنه قرار دهد یا حذف کند. ماشین‌های اهرمی در زمان تمرین ایمن هستند و می‌توان وزنه‌ها را به موقعیت اولیه برگرداند.


دستگاه‌های بدن‌سازی چندکاره معمولاً با تنظیم ارتفاع صندلی و قرار دادن یک دستگیره برای فشار یا کشش مورداستفاده قرار می‌گیرند. این دستگیره‌ها به یک زنجیر یا اهرم و سپس به یک دسته وزنه متصل می‌شوند. شما می‌توانید با توجه به نوع تمرین خود، وزنه را انتخاب کنید و قلاب فلزی را روی علامت 30 قرار دهید تا در زمان کشیدن دستگیره دستگاه، کابل به 30 کیلوگرم برسد.


این دستگاه‌ها معمولاً بازه وسیعی از حرکت‌های بدن‌سازی را پشتیبانی می‌کنند حرکت‌هایی مانند پرس سینه نشسته، پرس زیر سینه نشسته، سرشانه نشسته، حرکت‌های کششی زیر بغل، جلو پا نشسته، ساق پا نشسته، پرس پا نشسته، قایقی، جلوباز و سیم‌کش، پشت پا ایستاده، لت عمود، پشت بازو سیم‌کش، حرکت‌های کششی نیمه کراس اور، حرکت‌های مولتی هیپ، حرکت‌های شکم و پهلو و حرکت نشر از جلو. شما می‌توانید با توجه به نوع تمرین و برنامه ورزشی که در نظر دارید یکی از انواع دستگاه بدن‌سازی چندکاره را خریداری کنید.

 

قسمت های مهم دستگاه‌های بدنسازی چندکاره

وزنه‌ها: اگر می‌خواهید قدرت خود را افزایش دهید نیاز به تعداد بیشتری وزنه دارید. بدن‌سازان حرفه‌ای و نیمه‌حرفه‌ای معمولاً با بالای 80 کیلوگرم وزنه نیاز دارند و ورزشکاران مبتدی بهتر است 60 الی 70 کیلوگرم وزنه داشته باشند.


جایگاه تمرین: معمولاً همه دستگاه‌ها جایگاهی برای انجام یک گروه اصلی از تمرینات عضلات مرکزی مثل پرس سینه، تمرین دهنده پا، سیم‌کش قرقره بالا و پایین رادارند. اگر دستگاهی با جایگاه اضافی تمرین برای پرس سینه یا پرس پا به شما معرفی‌شده جزو گزینه‌های خوب به‌حساب می‌آید.


قابل تنظیم: بهتر است دستگاهی انتخاب کنید که قابلیت تنظیم ارتفاع را داشته باشد تا از آسیب‌دیدگی‌تان جلوگیری کنید.


کابل و قرقره: شاید به نظر شما کابل و قرقره بخش مهمی از دستگاه نباشد اما این دو گزنه نقش مهمی در کارکرد دستگاه دارند. در مدل‌های ارزان‌تر به علت استفاده از کابل و قرقره‌های ضعیف‌تر و اصطکاکی که ایجاد می‌کنند، مقاومت مضاعفی به وزنه‌ها وارد می‌کنند و وزنه‌ها از آن چیزی که انتخاب‌شده‌اند سنگین‌تر به نظر برسند.


کیفیت دستگاه: شما برای انجام حرکات استاندارد نیاز به دستگاهی با چهارچوب سنگین، محکم و استاندارد دارید که جوشکاری خوبی داشته باشد تا در هنگام استفاده لق نباشد و تمرکز شما را به هم نزند.

 

راهنمای استفاده از دستگاه بدن‌سازی چندکاره

1-زمانی که برای اولین بار از دستگاه استفاده می‌کنید، تنظیم صندلی و اندازه وزنه‌ها را در دفترچه تمرین خود یادداشت کنید و هر بار این اطلاعات را با توجه به نوع تمرینی که انجام می‌دهید به‌روزرسانی کنید.


2-روش استفاده از دستگاه برای تمرین‌های متفاوت را یاد بگیرید. به الگوی حرکت سیم‌ها و دستگیره‌ها دقت کنید و سعی کنید با تمرین کردن، به حرکات دستگاه مسلط شوید. 


3-این دستگاه‌های بدن‌سازی چندکاره دامنه‌ای گسترده از حرکات را برای شما فراهم می‌کند. می‌توانید با توجه به تمرین موردنظرتان، وزنه‌های متفاوت انتخاب کنید. حتماً از یک مربی یا شخصی باتجربه یاد بگیرید چطور دستگاه را متناسب با بدنتان تنظیم کنید. نوع نشستن و استفاده از دستگاه را یاد بگیرید. یادتان باشد در انجام یک حرکت، هیچ‌وقت نباید فشار بیش‌ازحد به عضلات و مفاصل شما وارد شود. اگر این اتفاق افتاد تمرین را متوقف کنید و تنظیمات را تغییر دهید.


4-در زمان تمرین سعی کنید وزنه‌ها را به‌تدریج افزایش دهید. بیشتر دستگاه‌های بدن‌سازی چندکاره نیمه وزنه نیز دارند.

 

هشت ویژگی‌ مهم که در زمان خرید دستگاه بدن‌سازی چندکاره باید به آن توجه کنید

1- ابعاد و وزن دستگاه
2- مقدار وزنه‌های استاندارد دستگاه
3- مقدار تحمل
4- نرم و بادوام بودن صندلی دستگاه
5-گارانتی دستگاه
6-رعایت استاندارد
7-ایمنی و کیفیت
8-پشتیبانی و خدمات پس از فروش

 

با توجه به ویژگی‌هایی که در بالا گفته شد در زمان خرید دستگاه بدن‌سازی به چند نکته مهم توجه کنید:
-به زاویه حرکت دستگاه دقت کنید. یک دستگاه استاندارد زمان انجام تمرین باید بتواند عضله هدف را تحت‌فشار مثبت قرار دهد و از آسیب رساندن به عضلات، تاندون ها و مفاصل جلوگیری کند.


-یک دستگاه بدن‌سازی چندکاره استاندارد ازنظر استحکام باید در شرایطی باشد که بتواند هم‌زمان برای افراد مبتدی و ورزشکار حرفه‌ای در پرورش اندام مورداستفاده قرار گیرد.


-با توجه به سلیقه‌های متفاوت، یک دستگاه بدن‌سازی باید بتواند ازلحاظ زیبایی نظر ورزشکار را به خود جلب کند.
-قیمت دستگاه بدن‌سازی چندکاره با توجه به برند، امکانات دستگاه برای انجام تمرینات مختلف و کیفیت ساخت دستگاه بدن‌سازی تعیین می‌شود.

 

قیمت دستگاه بدنسازی چندکاره خانگی

 

اگر قبل از خرید دستگاه بدن‌سازی چندکاره، نیاز به مشاوره دارید، بخش مشاوره و فروش آتي اسپرت، با بیش از 10 سال تجربه درزمینه تجهیزات ورزشی، آماده راهنمایی شما جهت انتخاب بهتر می‌باشند. 

 

تلفن مشاوره و فروش : 02122487758 خط ویژه

 

مشاوره آنلاین از طریق واتس آپ

راهنمای خرید و استفاده از دستگاه بدنسازی چندكاره

پربازدیدترین دستگاه بدنسازی چندكاره

حراج دستگاه بدنسازی چندكاره

ارزانترین قیمت دستگاه بدنسازی چندكاره | آتی اسپرت، 12 سال تجربه

لیست قیمت دستگاه بدنسازی چندكاره امروز در بازار تهران را ببینید. مشاهده نظرات خریداران، مقایسه و خرید دستگاه بدنسازی چندكاره با قیمت ارزان، خانگی و حرفه ای در فروشگاه آنلاین آتی اسپرت، فراهم می باشد.

upfooter
فروشگاه لوازم ورزشی تردمیل دوچرخه ثابت فوتبال دستی میز بیلیارد
میز پینگ پنگ ایرهاکی صندلی ماساژور ماساژور پا

آیا دستگاه بدنسازی چندکاره برای ورزشکاران عادی هم قابل استفاده است؟ یا فقط ورزشکاران حرفه ای؟

به طور خلاصه یک دستگاه استاندارد دستگاهی است که از لحاظ استحکام برای استفاده مبتدی های بدنسازی و همزمان قهرمان پرورش اندام قابل استفاده باشد.\n\nدستگاه های بدنسازی استاندارد= استحکام کلی + زاویه استاندارد حرکت + ظاهر جذاب و به روز

آیا در موقع انجام حرکت با دستگاه بدنسازی، باعث ایجاد تغییر در قدرت و یا رشد مفید عضله هدف خواهد شد؟

اگر دستگاهی محکم و با دوام ساخته شود ولی در موقع اجرای حرکات بدنسازی به بخشی از بدن آسیب وارد کند و در یک کلام زاویه حرکت در آن درست طراحی نشده باشد، آن دستگاه هیچ ارزشی ندارد حتی اگر در آمریکا و یا اروپا ساخته شده باشد.

Top