ورزش باعث راحتي زايمان در زنان باردار مي شود ؟!

whatsapp-share facebook-share telegram-share

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ورود مقاله: 1391/03/02
person.webp 5816
heart.webp 0

 

ورزش باعث راحتي زايمان در زنان باردار و جلوگيري از پوكي استخوان و افسردگي در
دوران يائسگي مي شود.


دكتر فاطمه دژ بخش متخصص بيماريهاي قلبي در گفت وگو با خبرنگار «بهداشت و درمان» خبرگزاري دانشجويان ايران اظهارداشت: ورزش در زنان باردار باعث تقويت عضلات و كاهش درد زايمان مي شود و جز در مواردي استثنايي حتما ورزش به زنان باردار توصيه نمي شود.

وي ادامه داد: در دوران يائسگي نيز با توجه به تغييرات هورموني بدن ورزش از پوكي استخوان و افسردگي جلوگيري كرده و مسائل مختلفي همچون چربي خون، ديابت و فشار خون را تنظيم مي كند.

وي با توصيه به ورزشهاي سبك و پياده روي گفت: بسياري از سرطانها با ورزش هاي روزانه و در نظر گرفتن رژيم درماني قابل پيشگيري است و با ورزش بدن انسان در برابر بسياري از بيماريها مقاوم مي شود.

عضو تيم ورزش درماني شيراز با بيان اين كه ورزش كمبود hdn (چربي خوب) در بدن را تامين مي كند، خاطرنشان كرد: متاسفانه كمبود چربي هاي خوب hdn و افزايش چربيهاي مضر در بدن افراد باعث بروز بسياري از بيماريها و ايست قلبي شده است.

 

منبع : www.badansazi.org

 

دستگاه ورزشی چگونه در رسیدن به وزن ایده آل به ما کمک  می کند؟

با استفاده از یک دستگاه ورزشی، می توانید روزانه کالری بیشتری مصرف کنید و بعد از گذشت چند هفته، علاوه بر کاهش وزن و شرایط وزن ایده آل، به فیزیک مناسب بدنی خود برسید. هر دستگاه ورزشی، کالری متفاوتی مصرف می کند. برای اطلاع از بهترین شیوه ورزش برای لاغری و میزان کالری مصرفی هر دستگاه ورزشی، بر روی اسم هر یک از آن ها کلیک کنید.

میزان کالری مصرفی تردمیل ، دوچرخه ثابت ، فوتبال دستی ، میز بیلیارد ، میز پینگ پنگ ، دمبل ، دستگاه بدنسازی چند کاره و ایرهاکی را در ادامه مشاهده نمایید.

heart.webp 0

شما هم می توانید در مورد این مقاله نظر دهید

تعداد رای : 0 میانگین امتیاز : 0

نظرات کاربران در مورد این مقاله

close.webp banner-diet.gif
upfooter
فروشگاه لوازم ورزشی تردمیل دوچرخه ثابت فوتبال دستی میز بیلیارد
میز پینگ پنگ ایرهاکی صندلی ماساژور ماساژور پا
Top