7 نکته در مورد گن های لاغری

whatsapp-share facebook-share telegram-share

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ورود مقاله: 1394/07/29
person.webp 5881
heart.webp 0

با سردشدن هوا، تمايل خانم ‌ها براي استفاده از گن‌ هاي لاغري زياد مي ‌شود. آنها ديگر دغدغه گرما و عرق ‌كردن ندارند و از فرصت استفاده مي ‌كنند تا حداقل به اين روش چند سايز كم كنند و موضعي لاغر شوند. اگر شما نيز از طرفداران اين نوع لباس‌ها هستيد، قبل از خريد به اين 8 توصيه عمل كنيد.

 


1- فريب شعارهاي تبليغاتي را نخوريد:
 تبليغات واقعا اغوا کننده‌اند و هر فردي را به خريد گن‌ هاي لاغري براي داشتن اندامي زيبا تشويق مي‌ کنند اما اين شعار ها تا چه حد حقيقت دارند؟ قبل از خريد بهتر است در مورد خصوصيات واقعي گن‌ ها و تاثير آن ها تحقيق کنيد.

2- بزرگ‌تر يا كوچك‌تر از سايز نخريد:
هرگز فقط به برچسب يا مارك يك لباس و نوشته ‌هاي روي آن يا حتي صحبت‌ هاي فروشنده يا يك دوست اعتماد نكنيد. قبل از خريد، حتما آن را تن كنيد. ممكن است سايز شما و سايزي كه روي لباس نوشته شده، يكي به نظر برسد اما يك سايز كوچك‌تر يا بزرگ‌تر مناسب شما باشد. بعد از پرو، اندازه‌اي كه در آن احساس راحتي بيشتري داريد، انتخاب كنيد. يكي از اشتباه‌ هاي رايج خانم‌ ها، انتخاب گن كوچك‌تر از سايز خودشان است. اين كار باعث بروز چين ‌هاي ريز روي پوست مي‌شود، درحالي كه انتخاب گن مناسب به صافي پوست كمك مي ‌كند.

3- سفيد نخريد:

هرگز گن سفيد رنگ انتخاب نكنيد. بهترين رنگ براي لباس‌ هاي زير فرم‌ دهنده، كرم و مشكي است. حتي زير يك لباس سفيد نيز گن كرم ‌رنگ زيباتر است.

4- لباسي را كه براي آن گن مي‌خريد، همراه ببريد:
اگر قرار است گن را با لباس خاصي تن كنيد (لباس عروس يا مجلسي) حتما لباس را هنگام پرو گن همراهتان ببريد. گاهي پوشيدن گن همراه اينگونه لباس ها، به جاي اينكه اندام را زيباتر نشان دهد، آن را نازيبا جلوه مي‌ دهد. ممكن است خط كمر گن از روي لباس مشخص باشد يا گن باعث لاغر شدن يك اندام و بيرون‌ زدن گوشت و پوست در ناحيه‌اي ديگر شود. در ضمن اگر لباس همراهتان باشد، مي‌توانيد گن را با قد و رنگ آن هماهنگ كنيد.

5- به جنس پارچه دقت كنيد:

بهتر است گن از جنس ليزي مثل مخلوطي از پلي‌استر و اسپاندكس باشد. ابريشم و ژرسه نيز مناسب هستند كه خط دوخت آنها از روي لباس مشخص نمي‌ شود.

6- به شكل بدنتان توجه كنيد:
لباس ‌هاي زير فرم‌دهنده مختلفي در بازار موجود است. برخي از انواع آن ها تمام اندام را جمع مي ‌كنند اما برخي ديگر قسمت سينه يا باسن را نمي‌ پوشانند، بنابراين با توجه به اندازه اندام خود گن مناسبتان را انتخاب كنيد.

7- فقط گاهي بپوشيد:
گن معمولا انجام حركات بدن و كشساني پوست را كاهش مي ‌دهد پس از آن در برخي از شرايط و موقعيت ‌ها استفاده كنيد. فراموش نكنيد فقط پوشيدن گن به لاغرشدن كمك نمي‌ كند بلكه اين لباس‌ ها مي‌ توانند براي چند ساعتي يكي، دو سايز شما را لاغرتر نشان دهند. اگر مي‌خواهيد واقعا سايز كم كنيد، بايد به فكر رژيم غذايي صحيح و ورزش باشيد.

منبع : سلامت

دستگاه ورزشی چگونه در رسیدن به وزن ایده آل به ما کمک  می کند؟

با استفاده از یک دستگاه ورزشی، می توانید روزانه کالری بیشتری مصرف کنید و بعد از گذشت چند هفته، علاوه بر کاهش وزن و شرایط وزن ایده آل، به فیزیک مناسب بدنی خود برسید. هر دستگاه ورزشی، کالری متفاوتی مصرف می کند. برای اطلاع از بهترین شیوه ورزش برای لاغری و میزان کالری مصرفی هر دستگاه ورزشی، بر روی اسم هر یک از آن ها کلیک کنید.

میزان کالری مصرفی تردمیل ، دوچرخه ثابت ، فوتبال دستی ، میز بیلیارد ، میز پینگ پنگ ، دمبل ، دستگاه بدنسازی چند کاره و ایرهاکی را در ادامه مشاهده نمایید.

heart.webp 0

شما هم می توانید در مورد این مقاله نظر دهید

تعداد رای : 0 میانگین امتیاز : 0

نظرات کاربران در مورد این مقاله

close.webp banner-diet.gif
upfooter
فروشگاه لوازم ورزشی تردمیل دوچرخه ثابت فوتبال دستی میز بیلیارد
میز پینگ پنگ ایرهاکی صندلی ماساژور ماساژور پا
Top