با این 9 راهکار از ورزش در هوای گرم لذت ببرید

whatsapp-share facebook-share telegram-share

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ورود مقاله: 1394/05/12
person.webp 2693
heart.webp 0

با توجه به گرم شدن هوا در این روزها احتمالا خیلی از دوستان فکر میکنند که توانایی ورزش در این گرمای طاقت فرسا را ندارند ولی ما در این مقاله برای شما چند پیشنهاد آماده  کرده ایم تا علاوه بر اینکه به فعالیت بدنیتان برسید  از ورزش کردنتان هم نهایت لذت را ببرید با ما همراه باشید :

1. با بالا کشیده شدن خورشید در آسمان، شما هم حرکات کششی انجام بدهید
صبح زود از خواب بیدار شوید و در خنکای صبح و پیش از گرم شدن هوا، به یوگا، حرکات کششی و ورزش بپردازید.

2. مناطق خنک رو شناسایی کنید
ممکن است که پارک نزدیک منزل شما به دلیل درختان و فواره هایی که دارد،‌ محیط خنک تر و مطبوعی رو برای ورزش شما فراهم کند. مکان های مناسب و خنک رو شناسایی کنید و در این مکان ها به ورزش بپردازید.

3. گروه های ورزشی شبانه تشکیل بدهید
شاید در محله شما یک گروه ورزشی وجود داشته باشد که بعد از غروب آفتاب دور هم جمع می شوند و تفریح و ورزش می کنند. اگر هم چنین گروهی وجود ندارد،‌ می توانید خودتون آستین ها رو بالا زده و گروه تشکیل بدهید. مثلاً یک گروه فوتبال یا والیبال یا بدمینتون یا حتی وسطی و یا کبدی، داشته باشید.


 

4. ورزش های سخت تر رو در محیط باشگاه یا منزل انجام بدهید
ورزش در هوای آزاد لذت فوق العاده ای دارد اما گاهی می توان از این فرصت چشمپوشی کرده و به ورزش در باشگاه یا منزل روی آورد. ورزش های سخت رو که نمی توان در هوای گرم انجام داد، در مکانی که دستگاه تهویه مطبوع و خنک کننده دارد، انجام بدهید.

5. از یک راکت کمک بگیرید
اگر از طرفداران تنیس هستید، لازم نیست که در محیط گرم بیرون ورزش کنید. راکت تنیس رو بر دارید و از انجام ورزش راکت بال و اسکوآش در یک محیط مسقف و خنک، لذت ببرید.

6. تابستان بهترین فرصت برای انجام ورزش های آبی است
این موضوع کاملاً‌ روشن است. اما منظور ما از ورزش های آبی صرفاً شنا نیست. علاوه بر شنا، ورزش های دیگری مثل قایق سواری، ایروبیک در آب،‌ واترپلو و انواع ورزش های آبی دیگر نیز وجود دارند که برنامه ورزش تابستانی شما رو به بهترین نحو پر می کنند.

7. گاهی خوب است که بچگی کنیم
وقتی که هوای بیرون در حد جوش است، چرا یادی از دوران کودکی و بازی های مفرح کودکی نکنیم و با تفنگ آب پاش به دویدن دنبال یکدیگر مشغول نشویم؟

8. در مراکز خرید پیاده روی کنید
وقتی که محیط بیرون مثل کوره داغ است، به جای پیاده روی در این کوره، به مراکز خرید بروید تا از پیاده روی در محیطی با تهویه مطبوع، نهایت استفاده رو ببرید. چرا که نه؟

9. روزتون رو با پیاده روی به پایان ببرید
لذت پیاده روی در غروب آفتاب، کم از پیاده روی صبحگاهی نیست. می توانید با همسر، فرزندان و دوستان خودتون به پیاده روی شبانگاهی بروید. به این ترتیب، هم ذهن خودتون رو بعد از یک روز کاری، آرام می کنید و هم در هوای خنک تر شامگاهی، ورزش می کنید.

 

منبع : مجله اینترنتی یکا

دستگاه ورزشی چگونه در رسیدن به وزن ایده آل به ما کمک  می کند؟

با استفاده از یک دستگاه ورزشی، می توانید روزانه کالری بیشتری مصرف کنید و بعد از گذشت چند هفته، علاوه بر کاهش وزن و شرایط وزن ایده آل، به فیزیک مناسب بدنی خود برسید. هر دستگاه ورزشی، کالری متفاوتی مصرف می کند. برای اطلاع از بهترین شیوه ورزش برای لاغری و میزان کالری مصرفی هر دستگاه ورزشی، بر روی اسم هر یک از آن ها کلیک کنید.

میزان کالری مصرفی تردمیل ، دوچرخه ثابت ، فوتبال دستی ، میز بیلیارد ، میز پینگ پنگ ، دمبل ، دستگاه بدنسازی چند کاره و ایرهاکی را در ادامه مشاهده نمایید.

heart.webp 0

شما هم می توانید در مورد این مقاله نظر دهید

تعداد رای : 0 میانگین امتیاز : 0

نظرات کاربران در مورد این مقاله

close.webp banner-diet.gif
torob

به جمع ۲۵۰ هزار نفری ما بپیوندید.

در اینستاگرام هر روز تخفیف ویژه داریم!

atisportgroup@
upfooter

برخی از مشتریان ما:

فروشگاه لوازم ورزشی تردمیل دوچرخه ثابت فوتبال دستی میز بیلیارد
میز پینگ پنگ ایرهاکی صندلی ماساژور ماساژور پا
atisport-moshtari3.webp
Top