این وعده غذایی برای سیستم ایمنی ضروریست

whatsapp-share facebook-share telegram-share

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ورود مقاله: 1392/05/28
person.webp 4713
heart.webp 0

این وعده غذایی برای سیستم ایمنی ضروریست

 

پزشكان می گویند بهترین راه حل برای جلوگیری از بروز سرطان های خوش خیم و بدخیم مصرف صبحانه است. صبحانه باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود و باعث ذخیره انرژی برای تمام طول روز می گردد. گفتنی است صبحانه باعث افزایش فعالیت های ذهنی و بدنی می شود و از تنبلی و یك جا نشستن جلوگیری می كند.

تمام افراد باید عادت صبحانه خوردن را در خود تقویت كنند و بدن خود را به این روال عادت دهند كه روزانه حداقل حتی 2 لقمه هم كه شده صبحانه را بخورند. دانشمندان با انجام تحقیقاتی 20 ساله روی 1800 داوطلب دریافتند افرادی كه صبحانه نمی خورند و تا ساعاتی نزدیك به ظهر ناشتا می مانند در مقایسه با افرادی كه صبحانه خود را در صبح سر ساعت مشخص مصرف می كنند سیستم ایمنی بدنی ضعیفی دارند و بدنشان به محض ورود ویروس یا باكتری واكنش نشان می دهند.


منبع : سلامت سیمرغ

دستگاه ورزشی چگونه در رسیدن به وزن ایده آل به ما کمک  می کند؟

با استفاده از یک دستگاه ورزشی، می توانید روزانه کالری بیشتری مصرف کنید و بعد از گذشت چند هفته، علاوه بر کاهش وزن و شرایط وزن ایده آل، به فیزیک مناسب بدنی خود برسید. هر دستگاه ورزشی، کالری متفاوتی مصرف می کند. برای اطلاع از بهترین شیوه ورزش برای لاغری و میزان کالری مصرفی هر دستگاه ورزشی، بر روی اسم هر یک از آن ها کلیک کنید.

میزان کالری مصرفی تردمیل ، دوچرخه ثابت ، فوتبال دستی ، میز بیلیارد ، میز پینگ پنگ ، دمبل ، دستگاه بدنسازی چند کاره و ایرهاکی را در ادامه مشاهده نمایید.

heart.webp 0

شما هم می توانید در مورد این مقاله نظر دهید

تعداد رای : 0 میانگین امتیاز : 0

نظرات کاربران در مورد این مقاله

close.webp banner-diet.gif
torob
upfooter
فروشگاه لوازم ورزشی تردمیل دوچرخه ثابت فوتبال دستی میز بیلیارد
میز پینگ پنگ ایرهاکی صندلی ماساژور ماساژور پا
nazaratemoshtarian.webp
Top