اين غذاهای خوشمزه بدنتان را پوک می‌کند

whatsapp-share facebook-share telegram-share

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ورود مقاله: 1392/05/06
person.webp 5263
heart.webp 0

اين غذاهای خوشمزه بدنتان را پوک می‌کند

 

محمد تقي انوشه متخصص تغذيه و رژيم درماني گفت: برخي از افراد بدليل استفاده بيش از حد از نمک، ادويه و غذاهاي فرآوري شده همچون سوسيس، کالباس، چيس، پفک و انواع کنسروها به دليل داشتن سديم زياد خطرات و بيماري هايي را در فرد پديدار مي‌کند. وي افزود: افرادي که بيش از حد از نمک و ادويه و غذاهاي فرآوري شده استفاده مي‌کنند بيشتر در معرض بيماري قرار مي گيرند. انوشه با بيان اين مطلب گفت: بايستي مصرف اينگونه غذاها را به حداقل برسانيد زيرا در صورت استفاده از اين مواد غذايي دچار بيماري هايي همچون افزايش فشار خون، نارسايي کليوي، به وجود آمدن ورم پا و پوکي استخوان مي‌شويد.

 

منبع : افکار نیوز

دستگاه ورزشی چگونه در رسیدن به وزن ایده آل به ما کمک  می کند؟

با استفاده از یک دستگاه ورزشی، می توانید روزانه کالری بیشتری مصرف کنید و بعد از گذشت چند هفته، علاوه بر کاهش وزن و شرایط وزن ایده آل، به فیزیک مناسب بدنی خود برسید. هر دستگاه ورزشی، کالری متفاوتی مصرف می کند. برای اطلاع از بهترین شیوه ورزش برای لاغری و میزان کالری مصرفی هر دستگاه ورزشی، بر روی اسم هر یک از آن ها کلیک کنید.

میزان کالری مصرفی تردمیل ، دوچرخه ثابت ، فوتبال دستی ، میز بیلیارد ، میز پینگ پنگ ، دمبل ، دستگاه بدنسازی چند کاره و ایرهاکی را در ادامه مشاهده نمایید.

heart.webp 0

شما هم می توانید در مورد این مقاله نظر دهید

تعداد رای : 0 میانگین امتیاز : 0

نظرات کاربران در مورد این مقاله

close.webp banner-diet.gif
torob
upfooter
فروشگاه لوازم ورزشی تردمیل دوچرخه ثابت فوتبال دستی میز بیلیارد
میز پینگ پنگ ایرهاکی صندلی ماساژور ماساژور پا
nazaratemoshtarian.webp
Top