هسته میوه ها و آپاندیس!؟

whatsapp-share facebook-share telegram-share

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ورود مقاله: 1392/04/10
person.webp 4031
heart.webp 0

هسته میوه ها و آپاندیس!؟

 

پزشكان به افرادی كه علاقه‌مند به خوردن هسته میوه‌ها هستند توصیه می‌كنند تا این كار را در مورد همه میوه‌ها انجام ندهند.آلبالو، گیلاس و همین طور گوجه سبز از جمله میوه هایی هستند كه به دلیل كوچكی هسته آنها ممكن است در هنگام خوردن هسته آنها هم توسط افراد قورت داده شود.گفتنی است خوردن این هسته‌ها در ظاهر مشكل خاصی ایجاد نمی كند اما در بعضی موارد در عده‌ای می‌تواند سبب بروز التهاب آپاندیس گردد.

بررسی‌ها نشان می‌دهند این هسته‌ها ممكن است در حفره كوچك در روده گیر كرده سبب بروز التهاب در آن منطقه شود، علت آن هم این است كه این هسته‌ها در بدن جذب نمی‌شوند. پزشكان به افراد توصیه می‌كنند چنانچه تمایل به خوردن هسته میوه‌ها دارند (زیرا در بسیاری از آنها مواد عالی و ویتامین‌های زیادی وجود دارد) سعی كنند هسته هایی را بخورند كه قابل جویدن باشد و خوب آن را بجوند و از خوردن هسته‌های سفت هر چند كوچك میوه‌ها خودداری كنند.

 

منبع : سلامت سیمرغ

دستگاه ورزشی چگونه در رسیدن به وزن ایده آل به ما کمک  می کند؟

با استفاده از یک دستگاه ورزشی، می توانید روزانه کالری بیشتری مصرف کنید و بعد از گذشت چند هفته، علاوه بر کاهش وزن و شرایط وزن ایده آل، به فیزیک مناسب بدنی خود برسید. هر دستگاه ورزشی، کالری متفاوتی مصرف می کند. برای اطلاع از بهترین شیوه ورزش برای لاغری و میزان کالری مصرفی هر دستگاه ورزشی، بر روی اسم هر یک از آن ها کلیک کنید.

میزان کالری مصرفی تردمیل ، دوچرخه ثابت ، فوتبال دستی ، میز بیلیارد ، میز پینگ پنگ ، دمبل ، دستگاه بدنسازی چند کاره و ایرهاکی را در ادامه مشاهده نمایید.

heart.webp 0

شما هم می توانید در مورد این مقاله نظر دهید

تعداد رای : 0 میانگین امتیاز : 0

نظرات کاربران در مورد این مقاله

close.webp banner-diet.gif
upfooter
فروشگاه لوازم ورزشی تردمیل دوچرخه ثابت فوتبال دستی میز بیلیارد
میز پینگ پنگ ایرهاکی صندلی ماساژور ماساژور پا
Top