بفرمایید یک لیوان شربت شفا بخش

whatsapp-share facebook-share telegram-share

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ورود مقاله: 1392/03/22
person.webp 5333
heart.webp 0

بفرمایید یک لیوان شربت شفا بخش

 

خاکشیر یک  گیاه کوهستانی است که علاوه بر ظاهر زیبای خود دارای خواص فوق العاده است. دانه های این گیاه به رنگ قرمز یا قرمز تیره  هستند. خاکشیر دارای اسیدهای چربی مانند اسید لیفرتیک، اسید اولئیک خاکشیر، که از قدیم به صورت شربت استفاده می شد دارای خواص فوق العاده است.
 
زخم ها و جراحات را التیام می بخشد به رفع اسهال خصوصا برای کودکان که تمایلی به خوردن  ندارند بسیار موثر است خاصیت تب بری دارد، التهاب کلیه را می تواند برطرف کند. داروی مناسبی برای درمان سرخک و مخملک است و گرفتگی صدا را باز می کند. همچنین کهیر و التهاب و خارش های پوستی را برطرف می کند گل  و برگ خاکشیر برای رفع بیماری های ناشی از کمبود ویتامین C استفاده می شود. خاکشیر سنگ کلیه را رفع می کند بنابراین گزارش، اگر علاقه مند به خوردن چربی و شیرینی هستند و به همین دلیل صورتتان جوش می زنند حتما شربت خاکشیر بنوشید خاکشیر برای درمان ورم گوش هم موثر است و هم چنین  دستگاه گوارش را تنظیم می کند.

 

منبع : tebna.ir

دستگاه ورزشی چگونه در رسیدن به وزن ایده آل به ما کمک  می کند؟

با استفاده از یک دستگاه ورزشی، می توانید روزانه کالری بیشتری مصرف کنید و بعد از گذشت چند هفته، علاوه بر کاهش وزن و شرایط وزن ایده آل، به فیزیک مناسب بدنی خود برسید. هر دستگاه ورزشی، کالری متفاوتی مصرف می کند. برای اطلاع از بهترین شیوه ورزش برای لاغری و میزان کالری مصرفی هر دستگاه ورزشی، بر روی اسم هر یک از آن ها کلیک کنید.

میزان کالری مصرفی تردمیل ، دوچرخه ثابت ، فوتبال دستی ، میز بیلیارد ، میز پینگ پنگ ، دمبل ، دستگاه بدنسازی چند کاره و ایرهاکی را در ادامه مشاهده نمایید.

heart.webp 0

شما هم می توانید در مورد این مقاله نظر دهید

تعداد رای : 0 میانگین امتیاز : 0

نظرات کاربران در مورد این مقاله

close.webp banner-diet.gif
upfooter
فروشگاه لوازم ورزشی تردمیل دوچرخه ثابت فوتبال دستی میز بیلیارد
میز پینگ پنگ ایرهاکی صندلی ماساژور ماساژور پا
Top