ماساژ این ماده از ریزش موی شما جلوگیری می کند!

whatsapp-share facebook-share telegram-share

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ورود مقاله: 1392/03/05
person.webp 3960
heart.webp 0

ماساژ این ماده از ریزش موی شما جلوگیری می کند!

 

اگر شما هم به ریزش مو دچار هستید و نمی دانید چه راه حلی را برگزینید ، این ماده را به موهای خود زده و آنها را ماساژ دهید …

مصرف کافئین از ریزش موها جلوگیری می کند
با مصرف موضعی کافئین می توان با به کارگیری درست ترکیبات کافئین در انواع داروهای موضعی و انواع شوینده های طبی همراه با ناقلین مناسب که بتوانند باعث انتقال این ترکیبات به ریشه های مو شوند از ریزش ارثی موها جلوگیری کرد.


یک متخصص پوست و مو عنوان کرد: مصرف موضعی کافئین می تواند با مهار عوامل اصلی ریزش مو یعنی هورمون «دی هیدروتسترون» و «آنزیم فسفودی استراز» از ریزش موها جلوگیری کند.این متخصص پوست و مو گفت: تماس موضعی کافئین با ریشه های مو می تواند با مهار اثرات مضر هورمون «دی هیدروتسترون» از ریزش موها جلوگیری کند.وی درباره علل ریزش مو گفت: در جوامع امروزی شایع ترین دلیل ریزش مو عامل هورمونی است که با نوعی گرایش ارثی از نسلی به نسل دیگر قابل انتقال است و این نوع ریزش مو در مردها با شروع سن بلوغ و در زنان با نزدیک شدن به سنین یائسگی پدید می آید و نقش اصلی را در این میان فرم فعال هورمون تسترون به عهده دارد.با مصرف موضعی کافئین می توان با به کارگیری درست ترکیبات کافئین در انواع داروهای موضعی و انواع شوینده های طبی همراه با ناقلین مناسب که بتوانند باعث انتقال این ترکیبات به ریشه های مو شوند از ریزش ارثی موها جلوگیری کرد.


در بسیاری از موارد ریزش مو که به صورت ارثی بروز پیدا می کند، به علت وجود ژن ریزش مو، نمی توان کار خاصی برای افراد انجام داد اما در مواردی که ریزش مو اکتسابی است وبه علت اختلالات هورمونی بروز پیدا می کند، می تواندبا تنظیم هورمون های مسبب بیماری و یا به صورت موضعی مشکل را برطرف کرد.

 

منبع :سلامت سیمرغ

دستگاه ورزشی چگونه در رسیدن به وزن ایده آل به ما کمک  می کند؟

با استفاده از یک دستگاه ورزشی، می توانید روزانه کالری بیشتری مصرف کنید و بعد از گذشت چند هفته، علاوه بر کاهش وزن و شرایط وزن ایده آل، به فیزیک مناسب بدنی خود برسید. هر دستگاه ورزشی، کالری متفاوتی مصرف می کند. برای اطلاع از بهترین شیوه ورزش برای لاغری و میزان کالری مصرفی هر دستگاه ورزشی، بر روی اسم هر یک از آن ها کلیک کنید.

میزان کالری مصرفی تردمیل ، دوچرخه ثابت ، فوتبال دستی ، میز بیلیارد ، میز پینگ پنگ ، دمبل ، دستگاه بدنسازی چند کاره و ایرهاکی را در ادامه مشاهده نمایید.

heart.webp 0

شما هم می توانید در مورد این مقاله نظر دهید

تعداد رای : 0 میانگین امتیاز : 0

نظرات کاربران در مورد این مقاله

no-photo.webp

مائده رضوان

0
0
1392/03/05

بسیار مفید بود اما اگر طریقه مصرف و نوع آن هم مشخص شود ممنون میشویم. با تشکر از شما

آیا این نظر برایتان مفید بود ؟
0
0
close.webp banner-diet.gif
torob

به جمع ۲۵۰ هزار نفری ما بپیوندید.

در اینستاگرام هر روز تخفیف ویژه داریم!

atisportgroup@
upfooter

برخی از مشتریان ما:

فروشگاه لوازم ورزشی تردمیل دوچرخه ثابت فوتبال دستی میز بیلیارد
میز پینگ پنگ ایرهاکی صندلی ماساژور ماساژور پا
atisport-moshtari3.webp
Top