بررسی فنی اسکوتر برقی هوشمند اسمارت ویل

calendar.png 1395/04/20
person.png 7324
heart.png 11

 

اسمارت ویل از 4 سنسور که در انتهای کف پایی ها است تشکیل شده که با قرار گرفتن پا بر روی آن محل، سیستم جایرو (حفط تعادل) آن فعال شده و با ایستادن بر روی آن دستگاه تعادل شما را برای جلوگیری از زمین خوردن حفظ می کند. این اسکوتر برقی هوشمند از 2 موتور مجزا در قسمت راست و چپ تشکیل شده است تا با تغییر زاویه پا بتوانید به راحتی به هر یک از موتور ها فرمان جداگانه داده و در همان جا دور خود دور بزنید.

 


در پشت اسکوتر برقی هوشمند سوکت شارژ آن تعبیه شده است که با اتصال شارژر به آن، دستگاه شارژ می شود. در همان قسمت و در کنار سوکت شارژ دکمه ای نیز قرار دارد که وظیفه روشن و خاموش کردن دستگاه را عهده دار است که با فشار دادن دکمه دستگاه روشن و آماده به کار می شود. در این اسکوتر هوشمند 2 چراغ وجود دارد که با فشردن پا بر روی هر یک از سنسور ها، چراغ ها روشن می شود و شروع به چشمک زدن می کنند این چراغ ها علاوه بر زیبایی بخشیدن به دستگاه باعث می شود تا در هنگام حرکت در جاهای تاریک بتوانید جلوی خود را ببینید .

در روی اسکوتر برقی 2 نشانه گر وجود دارد که یکی از آنها نشان دهنده میزان شارژ دستگاه و دیگری نشان دهنده وضعیت سنسور تعادل می باشد که درصورتی که به صورت صحیح بر روی اسمارت بالانس ویل بایستید رنگ چراغ به صورت سبز خواهد بود و درصورت ایستادن اشتباه قرمز می شود .

در مدل هایی که دارای ریموت هستند، توسط ریموت می توانید دستگاه را قفل کنید و یا از قفل خارج کنید، صدای بلندگو و سرعت دستگاه را تغییر دهید. برخی از این مدل های هاوربرد دارای سیستم بلوتوث می باشد که این بلوتوث تنها با اتصال به گوشی شما می توانید موسیقی که شما بر روی گوشی خود پلی می کنید را مانند یک اسپیکر بلند پخش کند.

 

heart.png 11

شما هم می توانید در مورد این مقاله نظر دهید

تعداد رای : 0 میانگین امتیاز : 0

نظرات کاربران در مورد این مقاله

no-photo.png

محمدحسين سرابي

0
0
1396/05/14

من ميخام اين اسكوتر را بخرم

آیا این نظر برایتان مفید بود ؟
0
0
no-photo.png

امير

0
0
1396/04/27

ببخشيد من يه سوْال دارم: ميگم من امروز اسكوتر خريدم وقتي سوار ميشم بغل هاي اسكوتر جر و جر صدا ميده داخل موتور نه ها بدنش ميخواستم ببينم به مرور خوب ميشه به خاطر تازه بودنش هست يا نه

پاسخ آتی اسپرت : سلام امیر عزیز ...... بخاطر نو بودن دستگاه می باشد

آیا این نظر برایتان مفید بود ؟
0
0
no-photo.png

نيما جمالى

1
0
1396/03/20

عالى بود

آیا این نظر برایتان مفید بود ؟
1
0
no-photo.png

هانا

1
0
1395/11/23

واقعا عالی و مفید بود. ممنون

آیا این نظر برایتان مفید بود ؟
1
0
no-photo.png

بهنوش

3
0
1395/10/23

عالی بود...مثه تمام مقاله هاتون

آیا این نظر برایتان مفید بود ؟
3
0
close.png banner-diet.gif
upfooter
تردمیل دوچرخه ثابت و الپتیکال رشته های ورزشی لوازم بدنسازی
ترازو ماساژور زیبایی تجهیزات پزشکی باشگاهی
Top