از چه روزی رژیم لاغری را شروع کنیم؟

whatsapp-share facebook-share telegram-share

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ورود مقاله: 1391/02/16
person.webp 8307
heart.webp 0

بهترین روز برای شروع رژیم لاغری چه روزی هست؟

 روزنامه دیلی میل انگیس نوشت: مرکز "تسکو دستس" انگلیس ویژه خدمات رژیم های غذایی در نظرسنجی خود دریافت زنانی که از روز سه شنبه هفته رژیم غذایی خود را آغاز کرده اند، اکثرا در دستیابی به هدف خود در کاستن از وزن اضافی شکست خورده اند درحالی که زنانی که روزهای یکشنبه یا دوشنبه آغاز کرده اند؛ وزن بیشتری را کم کرده اند.

 

 سخنگوی مرکز یاد شده گفت: زنانی که رژیم غذایی را دنبال می کنند، تمایل بیشتری به ادامه دادن به این رژیم در صورت آغاز آن در ابتدای هفته دارند.
این نظرسنجی نشان می دهد زنانی که رژیم غذایی را در روز یکشنبه آغاز کردند؛ 3 کیلو و 600 گرم در طول سه هفته وزن کم کردند و 88 درصد آنها توانستند وزن خود را در همین سطح نگه داشتند.
این پژوهش نشان داد زنانی که رژیم خود را روز شنبه آغاز می کنند، در ذهن خود هدف روشنی دارند و پایبندی آنها به رعایت رژیم غذایی تا آخر و رسیدن به هدف مورد نظر یعنی کاهش وزن زیاد می شود.

دستگاه ورزشی چگونه در رسیدن به وزن ایده آل به ما کمک  می کند؟

با استفاده از یک دستگاه ورزشی، می توانید روزانه کالری بیشتری مصرف کنید و بعد از گذشت چند هفته، علاوه بر کاهش وزن و شرایط وزن ایده آل، به فیزیک مناسب بدنی خود برسید. هر دستگاه ورزشی، کالری متفاوتی مصرف می کند. برای اطلاع از بهترین شیوه ورزش برای لاغری و میزان کالری مصرفی هر دستگاه ورزشی، بر روی اسم هر یک از آن ها کلیک کنید.

میزان کالری مصرفی تردمیل ، دوچرخه ثابت ، فوتبال دستی ، میز بیلیارد ، میز پینگ پنگ ، دمبل ، دستگاه بدنسازی چند کاره و ایرهاکی را در ادامه مشاهده نمایید.

heart.webp 0

شما هم می توانید در مورد این مقاله نظر دهید

تعداد رای : 0 میانگین امتیاز : 0

نظرات کاربران در مورد این مقاله

no-photo.webp

mahsima

0
0
1392/07/01

کاملا موافقم . در مورد خود من که اینطور بوده

آیا این نظر برایتان مفید بود ؟
0
0
close.webp banner-diet.gif
torob

به جمع ۲۵۰ هزار نفری ما بپیوندید.

در اینستاگرام هر روز تخفیف ویژه داریم!

atisportgroup@
upfooter

برخی از مشتریان ما:

فروشگاه لوازم ورزشی تردمیل دوچرخه ثابت فوتبال دستی میز بیلیارد
میز پینگ پنگ ایرهاکی صندلی ماساژور ماساژور پا
atisport-moshtari3.webp
Top