4 حرکت شکم که معجزه می کند!

whatsapp-share facebook-share telegram-share

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ورود مقاله: 1392/05/03
person.png 13594
heart.png 1

4 حرکت شکم که معجزه می کند!

 

با انجام این ۴ حرکت شکم صاف و جذابی که آرزویش را داشتید پیدا می کنید. ۳ تمرین اول تمام عضلات شکم را به حرکت وا می دارند؛ اثر چهارمی بر روی پهلو ها می باشد. هر کدام از این حرکات را به ورزش های روزانه خود اضافه کنید آنگاه متوجه خواهید شد که پس از چندی باید برای خود لباسی اندازه تر جدیدی خریداری کنید.

3. دراز نشست استاندارد:
در حـالی کـه زانــو هایتان خم شده بر روی زمین دراز بکشید. کـف پاهـا صـاف اسـت و بــر روی زمین قرار می گیرد. انگشتان دست را پشت سر بگذارید. آرنج ها بـســمت طرفین باشد. در هـمان حال آرنج ها را به زانو بزنید و سپس بالای کمر، و شانه هـا را به عقب بیاورید تا به زمین بخورند. در حین انجام حرکـت سـر صـاف اســت و فـاصله چانه از سینه حذف می شود. برای چـند ثانیه در آن حال باقی می مانید و سپس به وضعیت اولیه باز می گردید.

نکته ای برای تازه کارها: سر خود را با دستانتان نکشید! تصور کنید طنابی به دور کمر شما بسته شده و حرکت را با فشاری که به عضلات شکم و کمر می آورید انجام دهید.

2. دوچرخه:
روی زمیـن دراز بـکشـیـد و دسـت هـا را پشـت سـر بـگـذاریــد. زانوهایتان را خم کنید و پاها را از زمین بلند کنید به طوری کـه ماهیچه ساق پا به موازات زمین قرار بگیرد. آرنج یکی از دست هـا را به سمت زانوی مخالف بیاورید. در این حالت پاها باید با هـم زاویـه ۴۵ درجـه بسـازنـد. ایـن حـرکـت را بـرای هر دو طرف انجام دهید.
نکته ای برای تازه کارها: برای شروع می توانید پاهای خود را بر روی زمین نگاه دارید. زمانی که آرنج خود را به سمت پا می آورید زانویتان را بلند کنید تا به هم برسند. سپس دوباره آنرا روی زمین قرار دهید و حرکت را یکمرتبه دیگر تکرار کنید.

3. دراز نشست عمودی:
روی زمـیــن دراز بکشید، پاهایتان را به صورت مستقیم به بالا ببـریـد، دسـت هــای خود را نیز به طور عمودی در دو طرف بدن نگه دارید. سعی کنید نوک انگشتان دست را به نوک انگشتان پــا بـرسـانید. در این حرکت باید پاها را تا آنجا که می توانید به بالا بیاورید تا استخوان باسن از روی زمین بلند شود.
نکته ای برای تازه کارها: بجای اینکه بطور همزمان دستـهـا و پـاهـای خـود را بـلـنـد کنید، می توانید ابتدا نیم تنه بالایی و سپس قسمت پایین بدن را بلند کنید.

4. پهلو ها:
بـه سمت یکی از پهلوها دراز بکشید، زانوهای خو را خم کنید و بـازویتـان را بـه طور کامل بر روی زمین قرار دهید در حالی که آرنـج با شـانه در یک راستا باشد. تمام وزن خود را بر روی بازو وارد آورید و نیم تنه بالای بدن و باسن را به آرامی از روی زمین بلند کنید،بطوریکه یک خط مستقیم از زانو تا سر حاصل شود. هـر چقدر می توانید در این حالت بمانید. برای شروع ۱۰ تا ۲۰ ثـانـیـه کـافی اســت. مدت زمان این حرکت را باید تا یک دقیقه افـزایــش دهیـد. حرکت را برای طرف مقابل نیز انجام دهید. هر چه قوی تر می شوید، سعی کنید به بازوها و سپس پاها نیز کشش بدهید و بعد هر دو را با هم بکشید.

 

منبع : مجله اینترنتی زن روز

دستگاه ورزشی چگونه در رسیدن به وزن ایده آل به ما کمک  می کند؟

با استفاده از یک دستگاه ورزشی، می توانید روزانه کالری بیشتری مصرف کنید و بعد از گذشت چند هفته، علاوه بر کاهش وزن و شرایط وزن ایده آل، به فیزیک مناسب بدنی خود برسید. هر دستگاه ورزشی، کالری متفاوتی مصرف می کند. برای اطلاع از بهترین شیوه ورزش برای لاغری و میزان کالری مصرفی هر دستگاه ورزشی، بر روی اسم هر یک از آن ها کلیک کنید.

میزان کالری مصرفی تردمیل ، دوچرخه ثابت ، فوتبال دستی ، میز بیلیارد ، میز پینگ پنگ ، دمبل ، دستگاه بدنسازی چند کاره و ایرهاکی را در ادامه مشاهده نمایید.

heart.png 1

شما هم می توانید در مورد این مقاله نظر دهید

تعداد رای : 0 میانگین امتیاز : 0

نظرات کاربران در مورد این مقاله

no-photo.png

محسن 92/06/13

3
0
1392/06/13

باسلام بسيارعالي وارزشمنداست يك پيشنهادخدمتتان ميدهم البته قبلانيزكفته بودم اگرباتصوير حركات رانشان بدهيدبسيارجالب بخصوص براي كساني كه مبتدي هستند.بازهم ازشمابخصوص مديريت آتي اسپرت بي نهايت قدرداني وسپاسگزاري ميكنم .

پاسخ آتی اسپرت : خواهش می کنیم .... از نظر شما بی نهایت سپاسگزاریم محسن عزیز

آیا این نظر برایتان مفید بود ؟
3
0
no-photo.png

صورتک

3
0
1392/06/01

به شرط تصویر عالیییییییییییییییی

آیا این نظر برایتان مفید بود ؟
3
0
no-photo.png

شهلا

3
0
1392/05/13

خیلی عالی اما اگر ممکنه با تصویرباشه سپاسگزارم

آیا این نظر برایتان مفید بود ؟
3
0
no-photo.png

mahsa

3
0
1392/05/10

سلا م لطفا عكس بگذاريد ممنون

آیا این نظر برایتان مفید بود ؟
3
0
no-photo.png

leila

3
0
1392/05/08

ممنون مطالب عالی بود

آیا این نظر برایتان مفید بود ؟
3
0
no-photo.png

فاطيما

2
0
1392/05/07

لطفا شكل هر حركت را بگذاريد براي تفهيم بيشتر با سپاس

آیا این نظر برایتان مفید بود ؟
2
0
no-photo.png

fariba

0
0
1392/05/06

باز هم مثل همیشه اطلاعاتی مفید

آیا این نظر برایتان مفید بود ؟
0
0
no-photo.png

طیبه

1
0
1392/05/06

ممنون خوبه ولی می شه با عکس باشه شاید یکی مثل من ایمیجینگش ضعیف باشه بازم ممنون از مقاله های عالیتون

آیا این نظر برایتان مفید بود ؟
1
0
no-photo.png

فاطمه عیدی پور

1
0
1392/05/06

مثل همیشه مقاله های شما عالی وبسیار پر فایده است.ممنون از شما

پاسخ آتی اسپرت : از نظر شما ممنونیم فاطمه عزیز

آیا این نظر برایتان مفید بود ؟
1
0
no-photo.png

نیلو90

2
0
1392/05/06

اگر با عکس بود بهتر بود مرسی از شما

آیا این نظر برایتان مفید بود ؟
2
0
close.png banner-diet.gif
upfooter
فروشگاه لوازم ورزشی تردمیل دوچرخه ثابت فوتبال دستی میز بیلیارد
میز پینگ پنگ ایرهاکی صندلی ماساژور ماساژور پا
Top