انجام تمرینات ورزشی شکم با نیمکت

whatsapp-share facebook-share telegram-share

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ورود مقاله: 1394/09/16
person.png 7871
heart.png 1

تمرینات مربوط به ناحیه شکم و تنه امروزه از پرطرفدار ترین ها در حوزه تناسب اندام می باشند. تمرینی که امروز به شما معرفی می کنیم باعث توسعه مهارت های شما در حوزه تمرینات شکم میگردد. این تمرین را برای افراد معمولی و ورزشکاران توصیه می کنیم. در صورت اجرای درست، این تمرین موجب تقویت عضلات ناحیه شکم میگردد. مراحل اجرای صحیح این تمرین به شرح ذیل می باشد.

 


1- بر روی نیمکت با زانو های خمیده و دست های باز شده به سمت سقف به پشت دراز بکشید. سر باید در حالت خنثی باشد و فضایی ما بین چانه و سینه وجود داشته باشد. با تمایل چانه و سینه به سمت بالا، عضلات شکم را منقبض کنید و شانه ها را از کف اتاق یا نیمکت بلند کنید. همچنین پاهای خود را به سمت بالا و سقف بلند کنید و سعی کنید پاهای خود را با دستتان لمس کنید. به حالت اول برگردید.

2- بر روی نیمکت قرار بگیرید. مچ پا از نیمکت جدا شده باشد و زانو خم شده و به بالا بیاید.
3- درحالی که محکم لبه نیمکت را گرفته اید ناحیه شکم و لگن را از روی نیمکت جدا نمائید. حرکت تا حدود 40 درجه کفایت می کند. با یک مکث 3 ثانیه ای دوباره به سر جای اول برگردید. این تمرین را به مدت یک دقیقه هر روز انجام دهید و به تدریج در هر هفته زمان اجرای تمرین را افزایش دهید.

منبع : آتي اسپرت

دستگاه ورزشی چگونه در رسیدن به وزن ایده آل به ما کمک  می کند؟

با استفاده از یک دستگاه ورزشی، می توانید روزانه کالری بیشتری مصرف کنید و بعد از گذشت چند هفته، علاوه بر کاهش وزن و شرایط وزن ایده آل، به فیزیک مناسب بدنی خود برسید. هر دستگاه ورزشی، کالری متفاوتی مصرف می کند. برای اطلاع از بهترین شیوه ورزش برای لاغری و میزان کالری مصرفی هر دستگاه ورزشی، بر روی اسم هر یک از آن ها کلیک کنید.

میزان کالری مصرفی تردمیل ، دوچرخه ثابت ، فوتبال دستی ، میز بیلیارد ، میز پینگ پنگ ، دمبل ، دستگاه بدنسازی چند کاره و ایرهاکی را در ادامه مشاهده نمایید.

heart.png 1

شما هم می توانید در مورد این مقاله نظر دهید

تعداد رای : 0 میانگین امتیاز : 0

نظرات کاربران در مورد این مقاله

close.png banner-diet.gif
upfooter
فروشگاه لوازم ورزشی تردمیل دوچرخه ثابت فوتبال دستی میز بیلیارد
میز پینگ پنگ ایرهاکی صندلی ماساژور ماساژور پا
Top